Oferta

Jak pomagam

Wspieram w podróży zwanej Życiem. Nie nauczam i nie doradzam, a raczej pokazuję szerszą perspektywę i rzucam światło na te elementy rzeczywistości, które mamy w tzw. "martwym punkcie" i których dlatego nie możemy dostrzec. Pokazuję czemu coś nie działa lub skąd coś przychodzi. Ale to nie znaczy, że ja wiem, co jest dla Ciebie najlepsze. Tylko Ty to wiesz. Ja mogę Cię doprowadzić do pewnego stanu wiedzy, świadomości, ale co z tym zrobisz, należy do Ciebie. Ja się za Ciebie nie najem ani nie napiję.

W tej podróży nie ma dróg na skróty. Nie ma szybkich rozwiązań i recept pt. "jak żyć". Każdy musi znaleźć swój sposób i rozwiązania, które dla niego działają najlepiej. Ja sama również jestem w drodze, ale dzięki temu, co mam za sobą (choroba, niepełnosprawność, śmierć kliniczna, rozwód, emigracja, problemy finansowe) i czego nauczyłam się po drodze, mogę teraz wspierać innych i pokazywać, co zadziałało u mnie.

Moja droga zaczęła się 20 lat temu od jogi i pracy z oddechem. Po drodze dotknęłam tylu różnych dziedzin, że nie sposób ich tu wymienić, ale było to wszystko od najnowszych zdobyczy medycyny zachodniej, poprzez uznaną już nieco medycynę chińską, po szamanów z dżungli amazońskiej.

Pracuję holistycznie łącząc różne metody i wiedzę z różnych dziedzin (psychologia, psychoimmunologia, psychobiologia, psychogenealogia, metagenealogia, epigenetyka, metafizyka, ustawienia Hellingera) oraz własną intuicję. Dużo czasu zajęło mi, żeby zacząć ufać swojej intuicji i za nią podążać, a jeszcze więcej by zacząć ją wykorzystywać w pracy z innymi. Przez wiele lat tkwiłam w paradygmacie "posiadania papieru na wykonywanie zawodu", musiałam dojść do miejsca, gdzie przyszło wreszcie zrozumienie, że pewnych umiejętności nie można nauczyć się na żadnym kursie ani w szkole i nie ma na nie licencji.

Śmierć kliniczna uświadomiła mi nie tylko moją własną moc, ale fakt, że taką moc posiada każdy z nas. Jeśli pozwolisz, chcę Ci towarzyszyć na drodze odkrywania Twojej własnej mocy i brania odpowiedzialności za Twoje życie oraz inspirować Cię moim własnym przykładem, że nadzieja na lepsze jutro jest zawsze, do ostatniego oddechu, a czasem nawet i po nim :) (jeśli nie wiesz co mam na myśli, koniecznie przeczytaj moją historię i obejrzyj moje wideo o śmierci klinicznej).


Dla kogo są moje usługi

  • dla osób w życiowym kryzysie: choroba, żałoba, rozwód;
  • dla osób, które chcą nauczyć się akceptować sytuacje, na które nie mamy wpływu;
  • dla osób zmagających się z problemami emocjonalnymi i egzystencjalnymi;
  • dla osób zagubionych lub które wahają się przed podjęciem jakiejś decyzji;
  • dla osób chcących zrozumieć siebie i swoją drogę, odkryć znaczenie "przypadków" w ich życiu;
  • dla osób, które są już na ścieżce rozwoju osobistego/duchowego/świadomości i chcą pogłębić ten proces;
  • dla osób, które chcą odzyskać połączenie ze swoją Duszą i nauczyć się słuchać intuicji;
  • dla osób, które chcą dojść do swojej mocy;
  • dla osób, które chcą nauczyć się odwagi;
  • dla osób, które chcą pokochać siebie.

Formy zapisu:

email

DM na Instagramie

Formularz